Witamy w Go Fitness

DOKONAJ ZMIANY ZACZNIJ JUŻ DZISIAJ

Oferujemy wyjątkową atmosferę do ćwiczeń, ze sprzętem wysokiej jakości, dużą przestrzenią, światłem dziennym, z przyjemnymi barwami otoczenia i aranżacją zieleni.

poznaj

nasz zespół

Go Fitness cechuje się wyjątkowym układem klubu, który oferuje otwartą przestrzeń, dobre oświetlenie dzięki naszym dużym oknom, korzystny kontrast kolorów oraz bogatą roślinność. Ta kombinacja sprawia, że atmosfera do wykonywania treningu jest komfortowa i relaksująca. W Go Fitness dużą uwagę przykładamy do Ciebie jako osoby indywidualnej. Nasi instruktorzy są gotowi poprowadzić Cię bezpiecznie i wydajnie przez Twoją przygodę z fitnessem.

Paulina Frydrych Instruktorka Fitness
Gosia Szelkowska Instruktorka Fitness
Magdalena Maćkowiak Instruktorka Fitness
Patrycja Ptasińska Trener Personalny
Patryk Uznanski Trener personalny
Patryk Ogar Trener personalny

Go FITNESS w liczbach

100 m
transport publiczny
30 min
od centrum miasta
512 m2
powierzchni całkowitej

nasz cel

twoje szczęście

Polski rynek fitness szybko dogania poziom międzynarodowy, oferując tanie ceny z prawie zerowym poziomem obsługi klienta. Go Fitness reprezentuje alternatywę, w której dbamy o każdego klienta indywidualnie.

W Go Fitness skupiamy się na każdym kliencie na poziomie indywidualnym i zarazem profesjonalnym. Nasi personalni trenerzy / instruktorzy fitness / recepcjonistki posiadają wysoki poziom edukacji, co zapewnia komfortowe, bezpieczne i wydajne doświadczenia z fitnessem.

Chcemy zainspirować jak najwięcej osób do rozpoczęcia zdrowszego stylu życia już dzisiaj! Sam wyznaczasz sobie cele, czy będzie nim budowa mięśni, utrata wagi czy po prostu pozostanie aktywnym i zdrowym. Go Fitness to najodpowiedniejsze miejsce, aby osiągać te cele.

Regularnie wstawiamy edukacyjne posty na naszych mediach społecznościowych - stronie Facebook, odnośnie metod wykonywania ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności online.

przyszłość zaczyna się

w tej chwili

Nie trać czasu, nie odkładaj postanowień na później i zacznij u nas trenować już dziś
Najlepszy sprzęt i kadra czeka na ciebie w Go Fitness!