Witamy w Go Fitness

DOKONAJ ZMIANY ZACZNIJ JUŻ DZISIAJ

Oferujemy wyjątkową atmosferę do ćwiczeń, ze sprzętem wysokiej jakości, dużą przestrzenią, światłem dziennym, z przyjemnymi barwami otoczenia i aranżacją zieleni.

NOWE ZAJĘCIA FITNESS!

Serdecznie zapraszamy na nowe zajęcia fitness!

Wtorek godzina 20:30 – Interwał z Ulą
Nowe zajęcia w naszym grafiku, intensywne ćwiczenia oparte na kreatywności Instruktorki. Pozytywna atmosfera, ćwiczenia na wszystkie partie ciała oraz mnóstwo spalonych kalorii gwarantowane.

Sobota godzina 12:00 – Fitball z Paulą
Ćwiczenia z piłką fitnessową o średnicy 55-75cm. Są to zajęcia należące do grupy ćwiczeń równoważnych. Zajęcia skierowane są do osób w różnym wieku i dostosowane do każdego poziomu zaawansowania ruchowego. Ćwiczenia angażują mięśnie posturalne, czyli stabilizujące całe ciało. Trening łączy elementy wzmacniania z relaksacją i stretchingiem.

Sobota 16:00 – Salsation z Kasią
Salsation to połączenie treningu funkcjonalnego i różnych stylów tanecznych pochodzących z najgorętszych stron świata – salsy, reggae, samby, flamenco i wielu innych.

Sobota godzina 17:00 – Mini bands z Olą
System oparty na ćwiczeniach z gumami Mini bands pozwalający na rozwijanie dolnych partii ciała. Zajęcia pozwolą Ci wysmuklić sylwetkę, ze szczególnym naciskiem na uda oraz pośladki.

Sobota godzina 18:00 – Power Training z Olą
Połączenie ćwiczeń na wszystkie partie ciała i świetnej zabawy. Mieszanka różnych ćwiczeń z obciążeniem oraz wagą własnego ciała.

przyszłość zaczyna się

w tej chwili

Nie trać czasu, nie odkładaj postanowień na później i zacznij u nas trenować już dziś
Najlepszy sprzęt i kadra czeka na ciebie w Go Fitness!